Ako to funguje | NASDVOR.SK

Ako to funguje

Objednávka tovaru
Prostredníctvom internetového obchodu, kde nájdete široký sortiment domácich potravín urobíte objednávku. Po dokončení objednávky Vám príde notifikačný email, kde bude zhrnutá Vaša objednávka.
Objednávka tovaru
Spracovanie objednávky
Pri spracovaní objednávky detailne rozdelíme tovar, ktorý ste si objednali podľa Gazdov, ktorí nám ho dodajú. Pre upresnenie objednávky alebo v prípade nejasností Vás budeme kontaktovať.
Spracovanie objednávky
Potraviny od Gazdov
Po spracovaní objednávky kontaktujeme každého Gazdu jednotlivo, aby pripravil pre Vás tovar, ktorý ste si objednali. Konzultujeme každú Vašu požiadavku a čas prevzatia tovaru. Snažíme sa termín prevzatia tovaru naplánovať tak, aby potraviny, ktoré ste si objednali boli čo najčerstvejšie.
Potraviny od Gazdov
Vyzdvihnutie tovarov na farme
Tesne pred doručením objednávky vyzdvihneme na farme tovar, ktorý ste si objednali. Potraviny Vám doručíme tak, aby sa zachovala čerstvosť a kvalita potravín aj počas teplých letných dní. Veríme, že Vám záleží na kvalite potravín, ktoré konzumujete, ale aj na Vašom čase, ktorý ušetríte pri nákupe potravín v našom internetovom obchode.
Vyzdvihnutie tovarov na farme
Doručenie objednávky
Podľa Vašej objednávky a po telefonickom dohovore Vám bude tovar doručený v čo najkratšom čase po prijatí objednávky na Vami určené miesto tak, aby sa zachovala jeho čerstvosť a kvalita. Bližšie informácie o platbe a doručení nájdete tu.
Doručenie objednávky